Loading color scheme

Hotel komplet

hores soft logo  
  komplexní a flexibilní nástroj pro řízení hotelu 


pdfPředstavení Hores (ke stažení)

thumb 1300x1300 hotel systemHotelový systém
Rezervační systém
Správa kanálů
Volný čas

Moduly (rozšíření)
Wellness
Eventy
Fakturace
Doplňkový prodej
Inventarizace
Věrnostní systém
Plán tržeb


HOTELOVÝ SYSTÉM

Spravuje Vaší recepční agendu, postará se o Vaše rezervace a poskytne vám podrobný přehled o stavu hotelu.

Hlavní panel
thumb 1160x640 hlavni panel

Všechny důležité informace na jedné obrazovce hlavního panelu

Celý hlavní panel je plný užitečných informací, které vám poskytnou okamžitý přehled o aktuálním stavu hotelu. Uvidíte například předpovědi obsazenosti, strukturu hostů nebo přijaté online rezervace. Interaktivní příjezdy, odjezdy, nebo další vychytávky jsou pro recepci velmi užitečné.

Inteligentní graf pokojůthumb 1160x640 inteligentni graf pokoju

Namalovat rezervaci a ubytovat hosta nebylo nikdy jednodušší

Tento interaktivní a chytrý nástroj umožňuje rychle a snadno vytvářet rezervace, pracovat s hostem, sledovat aktuální situaci rezervací, hostů a stavu pokoje.

Rezervacethumb 1160x640 rezervace

Rychlá a snadná rezervace se vším, co kdy budete potřebovat

Individuální nebo skupinové rezervace s možností alokací a automatickým potvrzením pro hosta. Ceny vybrané pro partnery s možností platby předem a funkcí „nevratné“. Snadné zrušení a modifikace.

Hostéthumb 1160x640 hoste

Přihlášení, odhlášení bydlícího hosta

Jak rychle ubytovat hosta? Všechna data budou zaslána do HORESu po naskenování ID karty hosta / ID čtečkou, host bude identifikován v interní bance hostů a bude zahrnut do automatického odbavení. Na kartě hosta můžete zadat plán stravování, "traces", abyste mohli sdílet informace hotelu, nebo přidělit další pravidelné služby během pobytu. Účet hosta s různými filtry, způsobem platby, rozdělením a přesunem položek s automatickou zpětnou vazbou od hosta prostřednictvím e-mailu.

Reportythumb 1160x640 reporty

Reporty kdykoli a kdekoliv

Díky funkci RAW (Reports anywhere) umožňuje systém sledovat všechny přehledy prostřednictvím webového prohlížeče nebo z libovolného mobilního zařízení. Podrobné informace z různých oblastí od obsazenosti, prodeje, struktury hostů, partnerů nebo segmentů až po sledování věkových kategorií či národností vám umožní rychle reagovat na aktuální situaci.

 

Podrobnější informace najdete na www.horesplus.cz