Fitness – Wellness

Sportovní a welness centra
REZERVAČNÍ SYSTÉM

Jedná se o produkt našeho partnera BizzyOnline – www.smarcoms.cz

Rezervační systém pomáhá firmám jako jsou restaurace, sportovní centra, fit centra, kosmetické salóny, solária, ale i jednotlivci organizovat rezervace a objednávky svých klientů a hostů.

S jeho pomocí však můžete daleko více: Sledovat Vaše nejlepší zákazníky, provozovat věrnostní systém, obesílat je zajímavými informacemi a novinkami a mnoho dalšího.

Rezervační systém může být provozován lokálně, pouze obsluhou na recepci, v rámci počítačové sítě, ale hlavně v prostředí internetu, což umožňuje provádět stále populárnější on-line rezervace a objednávky z Vašich internetových stránek.

Mimo samotné organizace služeb na objednávku Vás rezervační systém přibližuje Vašim zákazníkům. Bez Vašeho zásahu vzniká kvalitní databáze zákazníků, která následně může být použita i pro jiné, např. marketingové účely.

Rezervační systém je navržen jako internetová aplikace, a proto funguje nejlépe v prostředí internetu. Toto řešení přináší minimálně dvě velké výhody: Nemusíte nic instalovat na koncové počítače a z toho důvodu nemusíte mít nikoho, kdo se o tyto instalace bude starat (administrátora). A i přesto je celý systém pod neustálou kontrolou. Minimální požadavky na hardware, kdy Vám stačí pouze minimální konfigurace. A v případě, poruchy koncového počítače během chvíle zapojíte jiný počítač a vše opět funguje.

FITNESS POKLADNA A KREDIT

Pokladna a kredit komunikuje s rezervačním systémem, umožňuje rychlé otevření služby, pro rezervovaného zákazníka, vydání klíče a vystavení účtu. Umožňuje prodej permanentek, čerpání služeb z permanentek…

Kredit udržuje databázi zákazníků synchronizovanou s rezervačním systémem. Zde si konfigurujete sezony, služby, typy permanentek, časové služby.

VÝSLEDEK

Výsledkem spolupráce obou systémů je komfortní správa vašeho fitness nebo welness center, množství statistik a podklady pro účetnictví.