Stavy konta na webu

Food – kredit – informace na webu


Modul importuje jídelní lístek ze systému F32Kredit seznam klientů a eviduje veškeré jeho transakce. Klient si tak může přes webové rozhraní prohlížet stav na své elektronické peněžence nebo stav svého bodového konta a nárok na různé odměny, na které mu vzniká nárok.

 

Modul lze propojit se systémem Hores10, host si může na svou hotelovou kartu nechat při ubytování nahrát různé balíčky služeb,  které si předplatí, nebo jsou mu automaticky nahrány na základě toho, jaký ubytovací program čerpá a pak se pouze na daných místech (bazén, wellness), prokazuje svou kartou a služby jsou mu automaticky odečítány. Na pokladně FoodW32 může vybírat z různých nápojů, jídel či služeb, které má v balíčku ubytování. Může si nechat vystavit i Elektronickou peněženku, recepční mu k ní může přiřadit slevu. Tím host získává lepší ceny a obsluhující personál nemusí pracovat s hotovostí. Podobně může takovou Elektronickou peněženku zakoupit jako tzv. Dárkovou kartu pro někoho jiného. Datastore rovněž umožňuje sledování a řízení práva užívat parkoviště.
Datastore-Kredit v kombinaci s Hores10 byl realizován poprvé na Hotelu Aquapark ve Špindlerově mlýně v součinnosti s firmou IVAR, která dodává systémy pro řízení bazénů a wellnessu.