Přenosné terminály

Našim zákazníkům nabízíme 2 možnosti řešení přenosných pokladen:

ORDERMAN

SVĚTOVÝ STANDART MOBILNÍCH TERMINÁLŮ PRO RESTAURACE 

Orderman je rádiový objednávkový systém, který je určen specificky právě pro restaurace. Orderman je jedinou společností ve světě, která se svou činností zaměřila na rozvíjení spolehlivého, bezpečného a snadno použitelného platebního systému. Orderman nastavil standard v rámci optimality a flexibility pro uživatele – standardy, které jsou často napodobovány, ale nikdy nezlepšené.

TABLET

   Lze použít jakýkoliv tablet dle přání zákazníka. Tablet komunikuje s pokladním systémem přes vyhrazenou pracovní stanici prostřednictvím wi-fi v terminálovém režim. K tabletům s OS Windows je možno připojit i přenosnou tiskárnu účtů.

 

 

 

NOVINKA – NCR orderman7

Nový NCR Orderman7 nabízí ohromující design, vynikající spolehlivost a trvanlivost, aby splňoval požadavky pohostinství. S mimořádně dlouhou provozní doby až 18 hodin, kapesní je nastavení nová měřítka, stejně jako s jeho jasným displejem, highquality materiálu, bezkonkurenční trvanlivosti a snadné použití.
HIGHLIGHTS »vysokým kontrastem 5″ displejem HD s dotykovou obrazovkou kapacitním »Programovatelné boční tlačítka pro často používané funkce» Provoz se buď prstem nebo dotykovým perem »vyměnitelná baterie» až 18 hodin provozu na jedno nabití akumulátoru »odolný proti nárazům a vodotěsné» Volitelný verze je k dispozici skener

ORDERMAN

VĚTŠÍ ÚSPĚCH ZALOŽEN NA KVALITNÍ SLUŽBĚ

Bez ohledu na to, zda je restaurace velká, nebo malá, problém je vždy stejný. Mnoho činností a málo času, kratší obědová pauza a delší večer. Přenosné terminály Orderman prostě udělají každý provoz rychlejší, efektivnější a přívětivější. V restauracích, barech, kavárnách, cukrárnách Orderman zajistí pohyblivost a rychlost obsluhujícího personálu, a tím i svou oprávněnost a rentabilitu

VĚTŠÍ ZISK DÍKY RYCHLOSTI

Představte si, že 3 nebo 4 zmeškané objednávky v průměrném dni vám dají skoro nepohodlně vysokou ztrátu příjmů. Pro větší podniky s vyšším množstvím hostů jsou tyto ztráty nezanedbatelné. Nejhorší na tom je, že si mnoho majitelů dokonce neuvědomuje, kolika příjmů se takto vzdávají. Jediná odpověď je Orderman, který vám zajistí rychlou a spolehlivou podporu pro váš personál.

CHARAKTERISTIKA zařízení

Tato mobilní zařízení umožňují zvýšení rychlosti a efektivity obsluhy v restauračních provozech. Jejich použití se projeví zvláště tam, kde je restaurační provoz intenzivnější nebo zahrnuje větší množství místností. Obsluha pak může přijímat požadavky hostů, aniž přitom musela odcházet do kuchyně nebo k pokladně. Použití těchto terminálů je velmi výhodné, tehdy pokud do restaurace přichází větší množství zákazníků ve stejný čas (např. obědy, příjezd turistických autobusů….) Jednotlivé objednávky jsou odesílány k centrálnímu PC (pokladně) a na základě definovaných pravidel tištěné na objednávkové tiskárny (kuchyň, bar, …). To umožňuje uskutečnit přípravu jednotlivých jídel nebo nápojů, aniž by obsluha přestala přijímat další objednávky zákazníků.

HLAVNÍ VÝHODY:

Největší výhodou použití těchto mobilních zařízení je maximální eliminace pohybu obsluhy mezi prostorem pro zákazníky a pokladnou nebo kuchyní a zároveň zvyšuje efektivitu provozu. Tato vlastnost umožňuje obsloužit větší množství zákazníků se stejným počtem personálu, zákazníci jsou samozřejmě obslouženi rychleji. Mnohem snadněji se takto řeší obsluha v době špiček (doba oběda, popř. současný příchod většího množství zákazníků). Tento způsob obsluhy je pozitivně vnímán i u hostů, protože urychluje dobu od objednání pokrmu po jeho přípravu, resp. servírování.

FUNKCE ZAŘÍZENÍ:

Terminály obsahují kompletní databázi všech položek restaurace (pokrmů, nápojů, …). Umožňují práci s přílohami (týká se zejména pokrmů, kde zákazníci volí k pokrmu přílohy, saláty, dresinky, …), pořadí servírování, poznámky k objednávce. Terminály umožňují přijímat objednávky od zákazníků, dělit a uzavírat účty (včetně částečného uzavření), převody položek účtů na jiný stůl. Obsluha může pro své potřeby nebo na vyžádání zákazníka zobrazit nebo vytisknout aktuální mezisoučet otevřeného účtu. Pokud je k dispozici mobilní bonovou tiskárnu, možná účet uzavřít včetně tisku účtenky přímo u stolu hosta.

VLASTNOSTI ZAŘÍZENÍ:

Terminály Orderman přenášejí data na rádiových frekvencích. Jejich dosah je 50 m uvnitř budovy a 300 m na volném prostranství. Obsahují dotykový podsvícený LCD displej, kde je text čitelný i v těžších podmínkách (na terasách během slunečných dní). Jsou speciálně určeny pro restaurační zařízení (s vyššími nároky na odolnost), mají odolné a nárazuvzdorné provedení. Zaručená je správná funkčnost zařízení ve velkém rozsahu teplot. Baterie vydrží až 16 hodin provozu. V případě potřeby je k nim možné dokoupit další příslušenství, zvyšující komfort jejich použití (pouzdra, bezpečnostní tkaničky, náhradní baterie, nabíjecí stanice). Volitelně je možné připojit bezdrátovou mobilní tiskárnu paragonů, která obsluze umožňuje uzavřít účet přímo u stolu hosta.

Lithium-ion baterie uchovává dostatek energie pro dlouhý pracovní den. Životnost baterie je až 18 hodin nepřetržitého provozu.

Tablet Elo ETT10A1

je vítanou pomocí pro užívání mobilních aplikací v pohostinství, prodeji zboží v kamenných obchodech, výrobních linkách lékárenském průmyslu Díky robustnímu provedení se nemusí uživatel obávat poškození zařízení při jeho užívání v ne zrovna kancelářském prostředí.

Elo Touch nabízí ucelené řešení s možností použití Windows platformy.

 

Specifikace produktu:

Model – ETT10A1 Windows Embedded 7 Standard
Displej – 10,1″
Procesor – Intel Atom N2600 Dual Core 1.6GHz
Chipset – Intel NM10
BIOS – Phoenix
Paměť – 2GB DDR3 1066MHz
HDD – 32GB mSATA SSD

Porty:
1x – USB 2,0
1x – LAN (pouze ve spolupráci s dokovací stanicí)
WiFi (802.11 b/g/n), Bluetooth (4.0), NFCIP-1 čtečka/zapisovačka
1x – 3,5mm audio jack
Interní repro

SW:
Operační systém – bez OS
Elo Tablet Diagnostic Tool

Další funkce:
Autofokus 2.0MP kamera na přední straně
Autofokus 2.0MP fotoaparát na zadní straně s bleskem
Poutko na zápěstí
3-stopá šifrována čtečka magnetických karet
Near Field Communication (NFC)
Čtečka Smart Card (EMV – úroveň 1)
Senzor orientace
Inteligentní řízení baterie

Parametry:

Teplota: Provozní:  0°C až 40°C, skladovací – -20°C až 60°C
Vlhkost: 5 až 95%
Krytí : IP54
Držák: VESA standard
Displej: LCD
Rozlišení – 1366 x 768
Poměr stran – 16:9 (wide)
Aktivní plocha – 222 x 125 mm
Jas displeje – 380nt
Jas dotykové plochy – 335nt
Kontrast – 800:1
Doba odezvy – 25ms
Pozorovací úhel – 175°/175°
Dotyková techmologie – Multi-touch Projected Capacitive (ProCap)

VIDEO: